Львовская обл. Львов

Предлагаю Бюро перекладів " Лінгва"

0 грн. Договорная
  progress close Image Big

  Бюро перекладів “Лінгва” у м. Львів виконує переклади з/на понад 30 мов, в тому числі рідкісних мов. Наша компанія працює на ринку 19 років і за цей час ми отримали великий досвід, знайшли різних та надійних партнерів. Для виконання перекладацьких послуг ми наймаємо лише людей з великим досвідом роботи.

  Це люди, які не тільки закінчили навчальний заклад по відповідній спеціалізації, але й ті, що мають знання у вузькій спеціалізації. Адже спеціаліст може знати на високому рівні іноземну мову, але мати знань з термінології (медичної, юридичної тощо) і не зможе якісно виконати роботи. Бюро перекладів Львів завжди направляє своїх співробітників на семінари, форуми з метою підвищення кваліфікації та покращення знань у тій чи іншій галузі.

  Якщо ви потребуєте наших послуг у сфері синхронного та послідовного перекладів під час міжнародних чи регіональних форумів, наукових чи ділових семінарів, круглих столів чи ділових зустрічей з партнерами, тоді звертайтесь до нас у офісу Львові, або зателефонуйте чи залиште заявку на сайті. Ви можете замовити переклад медичних документів — довідок, медичних карток, історій хвороб та інше. У випадку, якщо у вас є можливість укласти вигідний контракт з іноземцями, а ви не знаєте мову, то можна перекласти юридичні документи — договори, угоди, право власності тощо.

  За бажанням у бюро перекладів Львів діють курси іноземних мов для тих, хто їде закордон на навчання чи постійне місце проживання або має бізнес партнерів в іншій державі. Для укладення шлюбу з іноземцем, усиновлення дитини, отримання громадянства необхідно мати перекладеними свідоцтва про народження, паспорт тощо — особисті документи.

  Для використання документів в Європі необхідно підтвердити право їх використання. Для цього потрібно проставити спеціальний штамп — апостиль. Раніше треба було поїхати до столиці, пройти відповідні консульства, міністерства для подальшого їх підтвердження та використання. Тепер цього робити не потрібно. З метою економії вашого часу ми зробимо усе за вас. Ми цінуємо свій час і час наших клієнтів! ! !

  Не звоните на номера телефонов начинающихся с 090. Это платные номера и используются мошенниками! Администрация UB.

  м. Львів, вул. Тиктора, 8/14

  +38 (067) 671-2190, +38 (032) 261-3011

  lviv@lingua.com.ua

   Роял академія Просмотров - 30

  Действительно с 14.08.2018 до 13.10.2018

   Изменить

   Другие объявления автора
  UB image 1143973

  14.08.2018 15:03:00

  Услуги, Бизнес | Прочие Услуги |
  Предлагаю  Курси косметології та масажу
  Львов

  4 000  грн. 
  UB image 1158910

  14.08.2018 15:03:00

  Услуги, Бизнес | Прочие Услуги |
  Предлагаю  Короленка
  Львов

  4 000  грн. 
   Смотреть все объявления автора