Киевская обл. Киев

Предлагаю Купити букети сухоцвіти в DecorFlowerBar Київ Україна

49 грн.
  progress close Image Big

  Букети із сухоцвітів унікальний вид мистецтва, які є чудовою альтернативою живим квітам та довгий час будуть милувати око.
  Такі букети можна дарувати коханим, прикрашати ними свій будинок чи створювати за їх допомогою оригінальний дизайн офісу. Композиції від DecorFlowerBar нікого не залишать байдужим, адже вони складені професіоналами із гарним смаком.

  Різноманіття палітри, текстур та видів рослин дозволяє нашим флористам формувати безліч неймовірно чарівних букетів із сухих квітів, які тривалий час зможуть радувати вас. Щоб полюбити букети із сухих трав, достатньо лише один раз потримати їх у руках та помилуватись їхньою красою.

  У нас ви можете замовити букет із сухих квітів, до складу якого входять
  біла королівська протея;
  стабілізована троянда;
  золотиста пшениця;
  ехінопс;
  геліхризум;
  пальмова квітка;
  евкаліпт;
  гіпсофіла та інші.

  Неймовірні композиції сухоцвітів від DecorFlowerBar зберігаються та не втрачають свою привабливість декілька років, не потребують особливого догляду та поливу, не викликають алергії, виглядають природно та естетично.
  За допомогою наших букетів, ви надовго збережете чарівність моментів та своєю красою вони будуть нагадувати про важливі для вас події.
  На весілля чи інші важливі події в якості декору ви можете купити букети із сухоцвітів від DecorFlowerBar або замовити індивідуальний букет під замовлення. Доставляємо декоративні букети із сухих трав по всій Україні.
  Із любов’ю команда DecorFlowerBar

  Не звоните на номера телефонов начинающихся с 090. Это платные номера и используются мошенниками! Администрация UB.

  +380973158800
  decorflowerbar.com.ua
  decorflowerbarads@gmail.com

   DecorFlowerBar Просмотров - 13

  Действительно с 25.03.2024 до 24.05.2024

   Изменить


   |