Киевская обл. Киев

Предлагаю Магічна допомога від сильного мага Сергія Кобзаря у Києві. Приворот. Приворот по фото у Києві.

1 500 грн. Договорная
  • magichna-dopomoga-vid-silnogo-maga-sergiya-kobzarya-u-kievi-privorot-privorot-po-foto-u-kievi-id762280.html Image2070579
progress close Image Big

Приворот у Києві. Приворот по фото у Києві. Чорне вінчання у Києві. Цвинтарний приворот у Києві. Приворот на вольтах у Києві. Ритуали по позбавленню від коханки у Києві. Проведення будь-якого виду ритуалу любовної магії у Києві. Рассоркі. Остуда. Магічна допомога. Змови. Псування. Прокляття. Вроки. Зняття негативу. Виливки на воску. Діагностика. Діагностика ситуації Діагностика відносин, а також оцінка розвороту подій. Виготовлення захисний браслетів, оберегів, талісманів і амулетів, індивідуально під кожного.
Магічна допомога мага у Києві. Маг, Адор Сергій Кобзар проведе діагностику ситуації, передбачить майбутнє та минуле, допоможе повернути щастя вам і вашим близьким, проведе ритуали по покаранню ворогів, недругів, позбавить від суперників по бізнесу, приверне удачу та успіх. Працює індивідуально з кожним клієнтів онлайн і при особистій зустрічі. Гарантований результат роботи мага.

Не звоните на номера телефонов начинающихся с 090. Это платные номера и используются мошенниками! Администрация UB.

Это объявление в настоящее время неактивно!

 Вероника Просмотров - 60

Действительно с 21.10.2022 до 20.12.2022

 Изменить


 |