Киевская обл. Киев

Предлагаю Міжнародне перевезення габаритних та збірних вантажів

1 грн. Договорная
  • mizhnarodne-perevezennya-gabarytnykh-ta-zbirnykh-vantazhiv-id617676.html Image1226407
progress close Image Big

Компанія «Інтерфрахт» займається вантажоперевезеннями з 2001 року. За цей час ми накопичили багато досвіду у транспортуванні стандартних вантажем автотранспортом. Ми завжди раді надати якісне перевезення нашим клієнтам.
Професійні фахівці нашої компанії спростять Вам процедуру доставки будь-якого вантажу. Індивідуально підберуть для Вас найкращі умови перевезення. Самі оформлять всю необхідну документацію, підберуть відповідний автотранспорт із зручним для цього вантажу навантаженням та вивантаженням, що допоможе скоротити витрати та заощадити час транспортування. Кожній заявці надається максимум уваги, що допомагає швидко вирішувати будь-які робочі питання.
Стандартні вантажі – це вантажі вагою від 1 центнера до 20 тонн, та габаритні розміри якого не перевищують допустимі норми за довжиною – до 15,6 метрів; шириною – до 2.6 метра, висотою – до 3 метрів.
Ми маємо довгострокові контракти з багатьма лідируючими фірмами – це транспортні компанії України, країн Європи, СНД, Азії та Прибалтики. Що дозволяє Нам бути впевненими у якості послуг, що надаються нами. Наші підрядники мають висококласну репутацію і стабільне становище на логістичному ринку.
Щоб здійснити перевезення вантажів широкої номенклатури, ми залучаємо тільки досвідчених водіїв. Використовуємо не лише свій автопарк, а й машини наших партнерів, що дає змогу швидко подавати транспорт на місце завантаження. Наш парк складається з нових тягачів та причепів тентів, розміром від 82-120 м. куб.
Замовте перевезення І Ми зробимо все можливе, щоб наші відносини були довгостроковими та взаємовигідними. А результат нашої діяльності сприяв ефективності та прибутковості Вашого бізнесу.
Ми несемо персональну відповідальність та гарантуємо, що Ваш вантаж знаходиться у надійних руках. Наші менеджери ведуть постійний контроль та моніторинг транспортування, і Ви отримуєте повну інформацію про стан, статус та місцезнаходження вантажу в будь-який зручний для вас час.
Бажаєте замовити якісне перевезення габаритних та збірних вантажів Або у Вас є кілька тонн товару, що вимагає транспортування
Телефонуйте нам прямо зараз
38 098 155 4148

Не звоните на номера телефонов начинающихся с 090. Это платные номера и используются мошенниками! Администрация UB.

Это объявление в настоящее время неактивно!

 Татьяна Просмотров - 329

Действительно с 18.10.2022 до 17.12.2022

 Изменить


 |