Львовская обл. Львов

Предлагаю Міжнародне перевезення тракторів

1 грн. Договорная
  • mizhnarodne-perevezennya-traktoriv-id617679.html Image1226410
progress close Image Big

Компанія «Інтерфрахт» понад 17 років виконує транспортування колісних та гусеничних тракторів Україною, країн Європи, Прибалтики, Азії, СНД.
У сільському господарстві важливим є швидке перевезення техніки, оскільки затримки неприпустимі, тому що вони загрожують величезними втратами. Тому працівники агропромислового сектора звертаються до кваліфікованих організацій, що займаються доставкою спецтехніки.
Компанія «Інтерфрахт» була заснована у 2001 році та має великий досвід у вантажоперевезеннях. З кожним вантажем, що перевозиться, накопичується неоціненні знання, які допомагають організовувати Нам доставку якісним і ефективним чином. А кваліфікований персонал виключає будь-які затримки та гарантує, що Ваш вантаж чи то трактор, бульдозер, екскаватор, комбайн чи інший негабарит буде доставлений без зайвих слів.
Наша висококласна команда швидко транспортує будь-яку сільськогосподарську техніку, у тому числі і трактори John Deere, New Holland, МТЗ, SAME, Claas, CASE, CAT, Challenger, Fendt, Massey Ferguson, Valmet, Білорусь та ін.
Для перевезення сільгосптехніки Компанія «Інтерфрахт» використовує свій парк, що складається з тягачів та тралів різної модифікації. Це дає нам великий потенціал та можливість оперативно реагувати на Ваші замовлення.
Транспортування трактора виконується за допомогою низькорамного трала з переднім заїздом – це спрощує навантаження та розвантаження мінімізує Ваші витрати під час транспортування негабаритного вантажу. Для кріплення ходової частини навантажувача використовуються залізні ланцюги, щоб він не стрибав і не хитався. Для запобігання пересуванню вантажу вперед чи назад блокуються колеса трикутними скобами. Все перевезення колісного навантажувача здійснюється згідно з правилами дорожнього руху.
За рахунок своїх великих розмірів перевезення тракторів можна віднести до великогабаритних вантажів. Тому вартість транспортування такої спецтехніки розрахується, ґрунтуючись на таких параметрах ваги, розмірів, маршруту, складності вантажно-розвантажувальних робіт, необхідності супроводу вантажу.
Якщо у вас виникли запитання, і ви хочете оформити заявку на перевезення транспорту. Ви можете отримати докладнішу інформацію, зв'язавшись з нами.
Телефонуйте нам прямо зараз

Не звоните на номера телефонов начинающихся с 090. Это платные номера и используются мошенниками! Администрация UB.

Это объявление в настоящее время неактивно!

 Татьяна Просмотров - 322

Действительно с 18.10.2022 до 17.12.2022

 Изменить


 |