Житомирская обл. Житомир

Предлагаю Перевезення бурових установок

1 грн. Договорная
  • perevezennya-burovykh-ustanovok-id617909.html Image1227992
progress close Image Big

Транспортно-експедиторська компанія «Інтерфрахт» є лідером на українському ринку негабаритних перевезень. Ми транспортуємо такий негабарит як
• Бурові установки (SANY, JCB, Casagrande, Bauer, ZJ, Yutong, KATO та ін. );
• Будівельна та дорожня техніка;
• Спецтехніка та обладнання;
Для вантажоперевезення негабаритних вантажів компанія має власний парк сучасних причепів спеціального призначення різних модифікацій. Що дає нам можливість оперативно реагувати на Ваші замовлення та оптимізувати витрати при виборі обладнання для конкретного транспортування.
Компанія «Інтерфрахт» була заснована у 2001 році та має великий досвід у вантажоперевезеннях. З кожним вантажем, що перевозиться Нами накопичується неоціненний досвід у цьому виді діяльності. За цей час ми навчилися організовувати доставку якісним та ефективним чином.
Специфіка організації вантажоперевезення
1. Правильна організація та реалізація перевезення негабаритних вантажів починається з підбору відповідного тралу, умілих водіїв, безпечного кріплення вантажу, вибору оптимальних маршрутів.
2. Вантаж обов'язково страхується.
3. Необхідно робити відповідні дозволи, тому що часто автотранспорт проходить через територію кількох країн, а порядок перевезення негабариту у кожній із них різняться.
4. Дотримуються строки та домовленості.
Ми пройшли великий шлях, не переслідуючи швидкий прибуток, а збільшуючи обсяг та складність транспортування відповідно до можливостей та існуючого досвіду. Тому ми маємо репутацію сумлінного та надійного партнера.
Співробітники Компанії «Інтерфрахт» швидко приймуть заявку на транспортування, чітко складуть маршрут і доставлять негабаритний вантаж, цілісності та безпеки в будь-яку точку світу.
Ваші вигоди під час роботи з нами
1. Ви одразу отримуєте особистого логіста, який негайно займеться Вашими завданнями.
2. Ваша заявка коштуватиме набагато дешевше – це дасть додатковий ресурс для Вашого бізнесу.
3. Вам завжди надається повне інформування про місцезнаходження вантажу.
4. Ми оформимо всю необхідну документацію і організуємо вантажоперевезення.
Система навчання і передачі досвіду водіїв, менеджерів, логістів, що добре зарекомендувала себе, їх молодшим колегам виключає можливі затримки і гарантує, що вантаж будь-яке перевезення комбайнів, тракторів, навантажувачів, екскаваторів, а також іншої негабаритної техніки або обладнання буде доставлено вчасно і без проблем.
38981554148

Не звоните на номера телефонов начинающихся с 090. Это платные номера и используются мошенниками! Администрация UB.

Это объявление в настоящее время неактивно!

 Татьяна Просмотров - 326

Действительно с 18.10.2022 до 17.12.2022

 Изменить


 |