Харьковская обл. Харьков

Предлагаю Перевезення комбайна

1 грн. Договорная
  • perevezennya-kombayna-id617677.html Image1226408
progress close Image Big

Однією з основних спеціалізацій Компанії «Інтерфрахт» це вантажоперевезення комбайнів і їх техніки. Ми понад 17 років перевозимо сільгосптехніку Україною та Європою. Перевозимо такі типи комбайнів
• Зернозбиральні;
• Кормозбиральні;
• Бурякозбиральні;
• Картоплезбиральні.
А також ми перевозимо комбайни таких фірм як Case, John Deere, Claas, New Holland, JOSKIN, Lemken, GREGOIRE BESSON, Bourgault, KUHN, ДОН, KVERNELAND, СЛАВУТИЧ, FARMET, НИВА, Vogel Noot, Morris, Gaspardo, Flexi-Coil.

Для перевезення сільськогосподарської техніки Компанія «Інтерфрахт» використовує свій парк, що складається з тягачів та тралів різної модифікації. Це дає нам великий потенціал та можливість оперативно реагувати на Ваші замовлення. З кожним вантажем, що перевозиться, накопичується неоціненний досвід, який допомагає організовувати Нам доставку якісним і ефективним чином.

Транспортування комбайна виконується за допомогою низькорамного трала з переднім заїздом – це спрощує навантаження та розвантаження мінімізує Ваші витрати під час транспортування негабаритного вантажу. Для кріплення ходової частини комбайна застосовуються залізні посилені ланцюги, щоб запобігти пересуванню вантажу вперед або назад, під колеса використовуються трикутні скоби. Перевезення негабаритного вантажу здійснюється згідно з правилами дорожнього руху.

При співпраці з нами Ви отримаєте такі вигоди
1. Вам одразу дають особистого логіста, який негайно займеться Вашими завданнями.
2. Ваша заявка коштуватиме набагато дешевше – це дасть додатковий ресурс для Вашого бізнесу.
3. Вам завжди надається повне інформування про місцезнаходження вантажу.
4. Ми оформимо всю потрібну документацію та самі організуємо вантажоперевезення

Вартість транспортування з техніки та обладнання розрахується, ґрунтуючись на таких параметрах ваги, розмірів, маршруту, складності вантажно-розвантажувальних робіт, необхідності супроводу вантажу.

Ми пропонуємо Вам новий підхід до співпраці у сфері міжнародних негабаритних перевезень. Наша Компанія надає безкоштовний розрахунок вартості перевезення комбайна, жниварки, тракторів, сівалок, плугів, обприскувачів, тюкопресів, дискових борін, культиваторів та різної сільгосптехніки.

Щоб оформити заявку на вантажоперевезення, просто зв'яжіться з Нами за телефоном 38 98 155 41 48

Не звоните на номера телефонов начинающихся с 090. Это платные номера и используются мошенниками! Администрация UB.

Это объявление в настоящее время неактивно!

 Татьяна Просмотров - 353

Действительно с 18.10.2022 до 17.12.2022

 Изменить


 |