Львовская обл. Львов

Предлагаю Практичні уроки водіння в автошколі « Drive Life»

450 грн.
  • praktychni-uroky-vodinnya-v-avtoshkoli-171-drive-life-187-id557772.html Image1014739
  • praktychni-uroky-vodinnya-v-avtoshkoli-171-drive-life-187-id557772.html Image1014740
progress close Image Big

Drive Life – це нова, заснована в 2017 році автошкола з сучасним автопарком та міжнародними стандартами навчання. Наші послуги будуть актуальні тим, хто тільки планує отримати посвідчення водія, а також тим, хто посвідчення має, але довго не їздив, або бажає покращити свої навики.
Автошкола Drive Life - це місце, де Ви дійсно навчитеся керувати транспортним засобом – автомобілем або мотоциклом. Адже, впевненість у власних силах та стресостійкість в різних ситуаціях на дорозі – не менш важливі ніж теоретичні знання та вміння застосовувати їх на практиці.
Наші працівники пройшли підготовку відповідно до вимог законодавства України так отримали дозвільні документи для роботи у нашій автошколі. Крім цього наші інструктора Drive Life пройшли стажування у школі водійської майстерності Rega.
Переваги навчання в автошколі« Drive Life» :
Сучасний автопарк;
Професійні інструктора;
Власна система навчання;
Індивідуальний підхід;
Обладнаний навчальний майданчик.
Незважаючи на те, що багато знань та навичок, необхідних для комфортного водіння, формуються з досвідом та подоланими кілометрами – ми гарантуємо, що наша система навчання дозволить значно скоротити цей час. Тому, пройшовши навчання в автошколі « Drive Life» , Ви не тільки навчитесь керувати автомобілем в умовах напруженого руху нашого міста. Наші спеціалісти поділяться своїм досвідом - навчать аналізувати ситуацію на дорозі, передбачати можливий розвиток подій, знаходити правильне і безпечне рішення у складній дорожній ситуації.
Крім навчального майданчика автошколи « Drive Life» ми проводимо заняття у кожному районі міста, орієнтуючись на потреби та побажання наших клієнтів. Ми пропонуємо Вам самостійно скласти та відпрацювати з інструктором важливі для Вас маршрути - від дому до роботи, від дому до дитячого садочку, школи чи великих торгових центрів. Ми навчимо Вас, як доїхати та припаркуватися у найбільш проблемних місцях нашого міста - біля Головного залізничного вокзалу, Аеропорту « Львів» , вузьких парковках центральної частини міста.

Не звоните на номера телефонов начинающихся с 090. Это платные номера и используются мошенниками! Администрация UB.

Это объявление в настоящее время неактивно!

 Ірина Просмотров - 55

Действительно с 23.07.2018 до 21.09.2018

 Изменить