Львовская обл. Львов

Продам Продам композитні сітки 4-6-8-10-12 мм

65 грн. Договорная
  • prodam-kompozytni-sitky-4-6-8-10-12-mm-id552814.html Image982895
  • prodam-kompozytni-sitky-4-6-8-10-12-mm-id552814.html Image982896
progress close Image Big

Армуючі сітки з вуглецевих волокон використовуються в будівельній галузі для посилення залізобетонних, кам' яних і цегляних конструкцій. Спеціальні види сіток, що відрізняються по товщині стрижнів і розмірами комірок, можуть застосовуватися для зміцнення дорожніх полотен, схилів і інших завдань.
У композитних сіток відмінні фізико-механічні характеристики висока міцність на розрив у всіх напрямках, стійкість до вібрацій і динамічних навантажень, тому використання вуглецевих сіток для армування залізобетонних конструкцій, або цегляної кладки забезпечує істотне збільшення несучої здатності перекриттів і стін. Композитні сітки можуть використовуватися для внутрішнього і зовнішнього армування. Вони обробляються спеціальними просоченнями для додання стійкості до лугів, тому, перебуваючи в товщі цементного розчину або штукатурки, не піддаються корозії і руйнуванню.
Завдяки малій вазі композитні сітки для армування залізобетону і цегляної кладки не створюють додаткового навантаження на слабкі конструкції, що дозволяє використовувати їх для реставрації історичних будівель, або посилення старих споруд. Після появи у продажу вуглецевих матеріалів їх вартість впала до рівня, що дозволяє використовувати композитні кладочні сітки у всіх галузях будівництва та ремонту. Вони недорогі, надійні і довговічні, а технологія використання сітчастих матеріалів на основі вуглецевих волокон дозволяє підсилювати будівельні конструкції, не володіючи великим досвідом в даній сфері.

Щоб якісно підсилити кладку за допомогою сітки з композитів, необхідно добре підготувати поверхню видалити існуючі покриття, відремонтувати дефекти і зруйновані ділянки, видалити пил і зволожити стіну до матово-вологого стану. Далі слід нанести на підготовлену поверхню розчин, втопити в нього сітку і покрити її зверху шаром товщиною не менше 3 мм. Наявність сітки в товщі розчину забезпечує рівномірний перерозподіл зусиль і напружень, діючих на конструкцію, і гарантує істотне підвищення її міцності.

Не звоните на номера телефонов начинающихся с 090. Это платные номера и используются мошенниками! Администрация UB.

Это объявление в настоящее время неактивно!

 Євгеній Просмотров - 85

Действительно с 16.10.2018 до 15.12.2018

 Изменить