Тернопольская обл. Тернополь

Куплю Продаж волосся в Тернополі. Шукаєте де дорого продати волосся ? Львiв, Луцк всi мicта .

70 000 грн.
  • prodazh-volossya-v-ternopoli-shukaete-de-dorogo-prodaty-volossya-lviv-lutsk-vsi-micta-id563152.html Image1045638
progress close Image Big

Переваги нашої пропозиції

Максимальна оплата. Лише в нас європейські ціни на волосся — за 100гр волосся є реальна можливість отримати до 7 тис. гривень.

Миттєвий розрахунок. Виплату повної суми замовник отримує відразу, без затримок і часткової оплати.

Причини, за якими вибирають саме наші послуги · Професіоналізм і приємне обслуговування За10 років роботи на ринку збуту волосся пропонуємо наші послуги по всій території України. При зверненні в наші салони краси, вам зроблять безкоштовну стрижку — подарунок від компанії. · Зручність і високий сервіс Забезпечуємо консультаційну підтримку в онлайн режимі без вихідних, 24 години на добу. Гарантуємо точне зважування без вичеса і втрати волосся. Для зручності замовників діє послуга попередньої оцінки по фотографії. Приймаємо волосся в будь-якому вигляді — пофарбоване, натуральне, сиве.
Звернувшись до нас, ми знаходимо індивідуальний підхід до кожного клієнта і пропонуємо максимально вигідні для замовника умови угоди. Обирайте нас і оцініть самі всі переваги і оперативність оплати!
Купівля волосся Полтава від 24 000 грн. до 70 000 грн. за кг Ви володарка або володар довгих натурального волосся, довжиною не менше 35-40 см? Хочете заробити, вигідно продавши своє волосся? Якщо Ви жодного разу не фарбували своє волосся і зараз мрієте змінити імідж - звертайтеся до нас. Ми підберемо Вам стильну стрижку, безкоштовно пострижемо і купимо Ваше волосся за найкращою ціною в Україні. Надалі вони будуть використані для виготовлення перук, шиньйонів і процедури нарощування. Ми займається скупкою волосся на постійній основі, і утримуємо найдорожчу ціну за натуральне волосся в Україні. Сьогодні ми готові запропонувати своїм клієнтам ціну від 24 000 грн. до 70 000 грн. за кг волосся, що прирівняне до європейськими розцінками. Розрахунок безпосередньо на місці. Наша компанія купує волосся в Україні, розташувавши свої представництва у всіх великих містах країни. Ми пропонуємо Вам зручні умови продажу, ми навіть приймає волосся по Новій Пошті, але для цього їх потрібно попередньо зв' язати в тугий пучок. Так вийде зберегти їх вид і стан під час транспортування. В цьому випадку можливий розрахунок післяплатою. Шукайте, хто купує волосся в Україні дорого?

Вже знайшли! Телефонуйте нам прямо зараз

(097) 0800090, (093) 3447000, (066) 6699000.

Хочете отримати детальну інформацію?
 
Заходьте на наш сайт www. покупаемволосы. com

Продати волосся Полтава, скупка волосся Полтава, куплю волосся Полтава, купуємо волосся Полтава, продати волосся, волосся, скупка, покупка волосся

Не звоните на номера телефонов начинающихся с 090. Это платные номера и используются мошенниками! Администрация UB.

Это объявление в настоящее время неактивно!

 ООО СКУПКА ВОЛОС УКРАИНА Просмотров - 67

Действительно с 28.08.2018 до 27.10.2018

 Изменить