Тернопольская обл. Тернополь

Другие сферы занятий Робота для сімейних пар, чоловіків, жінок у Чехії

3 000 грн. Договорная
  progress close Image Big

  (Пропоную роботу на автозаводі, овочевій базі, картонні фабриці, заводі по виготовленню вентиляцій, завод радіаторів для сімейних пар, жінок, чоловіків)

  Вимоги
  -   Вік до 50 років
  -   Без досвіду роботи
  -   Знання іноземних мов буде перевагою  Обовязки

  - Автозавод (жінки та сімейні пари) Автозавод виготовляє кришки до автомобільних ( паливних) баків, підлокітники, підголівники і деталей до них. Робота зі сканером, пікери, робота легка, постійно на ногах, в обовязки входить упаковка продукції в ящики, пакети, сортування деталей, розвозка товару по складі, навантажувально-розвантажувальн і роботи. Вид діяльності робота легкої та середньої тяжкості.

  - Овочевий склад (жінки, чоловіки, сімейні пари) Сортування і пакування фруктів та овочів, сортування за розміром і дозріванню, а також завантаження і розвантаження коробок з овочами та фруктами до 10 кг. Комплектація товару згідно заявок на магазини, супермаркети сортування, фасовка, пакування , обтягування пльонкою. Для Чоловіків аналогічні обовязки, роблять більш фізичну роботу, прийом товару з машин, на погрущику їздять та ін. ТЕМПЕРАТУРА в складі завжди 13. Вид діяльності робота середньої тяжкості.

  - Картонна фабрика (тільки жінки) монтаж картонних коробок, клеїти штрих коди на коробки, складання готових виробів на палети, упаковка, контроль якості виробів, робота з картоном, підтримання порядку на місці роботи і виконання інших доручень. Вид діяльності робота легкої та середньої тяжкості

  - Завод по виготовленню вентиляцій (тільки чоловіки) контроль якості продукції, упаковка продукції, скручування труб для водопостачання, розвантаження та завантаження пластикових труб та інші. Вид діяльності робота середньої тяжкості.

  -   Завод по виготовленню радіаторів ( тільки чоловіки) Завод «Isan» займається виготовленням обладнанням нового покоління внутрішньо-підлогові конвектори, автомобільні радіатори (легкових, вантажних та сільсько-господарських машин), радіатори-батареї та інші. До обовязків працівника буде належити дрібний монтаж запчастин, контроль якості робочого процесу, монтаж коробок, складання готового радіатора в коробки, підготовка до відправки.  Умови роботи

  - місце роботи Брно
  - робочий час 10-12 год. день, 6днів тиждень, Сб - до обіду (260-300год міс)
  - оплата 1100-1300 міс (90-100 крн год)
  - Житло безкоштовне, в кімнаті 2-4 людини, інтернет, туалет, душ, пральні машинка, кухня. Сімейні пари – живуть окремо.
  - Робочий одяг частково надається.


  ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ по чешській робочі візі терміном на 3 місяці (виготовляємо самі). Термін виго

  Не звоните на номера телефонов начинающихся с 090. Это платные номера и используются мошенниками! Администрация UB.

  0682884263

   Василь Просмотров - 12

  Действительно с 19.03.2020 до 18.04.2020

   Изменить


   |