Киевская обл. Васильков

Продам Сіль копчена Сокіл

21 грн.
  • sil-kopchena-sokil-id588620.html Image1142749
progress close Image Big

Всім привіт ТМ " VikShir" представляє Вашій увазі свій рецепт копченої солі " Сокіл" . По праву, можна сказати, що це натуральний 100 природний підсилювач смаку з притаманним тільки йому ароматом копчення. В результаті, цей продукт надає копчений смак будь-якої страви м' яса, м' яса птиці, овочевих страв, різних салатів, напоїв. Адже, такий напій, наприклад, як текіла - відмінно поєднується з копченою сіллю.
Ваші перші страви стануть ще більш успішними з копченою сіллю " Сокіл" . Дана приправа добре поєднується з різними кулінарними шедеврами, особливо ми рекомендуємо спробувати в м' ясо. Отриманий ефект, а саме характерний димний аромат, Ви отримаєте легко і просто. Перевагою є те, що використовувати цю сіль можна по-різному як на сковороді, так і на вогні.
Підсумком всього вище сказаного є те, що призначення цієї солі - надати Вашій страві аромат копчення, так якби Ви готували біля відкритого вогню на природі.
Ціна зазначена за 50 грам, але, за Вашим бажанням, можливі різні фасування, в тому числі оптові продажі, продаж за безготівковим розрахунком.

Не звоните на номера телефонов начинающихся с 090. Это платные номера и используются мошенниками! Администрация UB.

Это объявление в настоящее время неактивно!

 Татьяна Просмотров - 94

Действительно с 12.12.2018 до 10.02.2019

 Изменить